Apsilankymas alpakų ūkyje

Saulėtą sekmadienio rytą, specialių poreikių turintys vaikai, kartu su savo artimiausiais šeimos nariais, išvyko į alpakų ūkį – veislyną Alpakos Trakai, esantį visai netoli nuo Vilniaus, Trakų rajone. Pažintinėje edukacinėje programoje alpakų ūkio šeimininkai Jolanta ir Mantas supažindino visus lankytojus iš kur kilo ir kaip atkeliavo pirmosios alpakos į Lietuvą, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja. Visi galėjome alpakas paliesti, paglostyti, pamatinti iš rankos, šeimininkų paruoštu specialiai gyvūnams pritaikytu saugiu pašaru. Turėjome galimybę pavedžioti alpakas su pavadėliu bei pasidaryti pačių įspūdingiausių nuotraukų prisiminimui. Vaikų teigiamos emocijos ir džiaugsmas užpildė visą ūkį, nes jos labai gražios, mielos, drąsios ir turinčios nuostabiai minkštą kailį.

Po šios programos dar aplankėme Trakų rajone, tarp Galvės ežerų, šalia Būdos kaimo į dangų besistiebiančių medinių angelų puošiamą Angelų kalvą, kurioje gausu medinių angelų skulptūrų, dailių kaltinių saulučių bei tautiniais simboliais išpuoštų gyvybės medžių.

Pailsėje nuo miesto šurmulio, pabuvę gamtos apsuptyje, gerai praleidę laiką šaunioje kompanijoje visi grįžome į Kauną prisipildę teigiamų emocijų bei gražių prisiminimų.

Ši edukacinė išvyka prisideda prie Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto “Suteikime Kauno miesto neįgaliems vaikams ir jaunimui galimybę pagerinti jų fizinę ir emocinę gyvenimo kokybę”, kurį vykdo Lietuvos samariečių bendrija.

Parašykite komentarą