Projektas: „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra”

Lietuvos samariečių bendrija pradeda įgyvendinti projektą „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamento (NRD) lėšos iš Europos socialinio fondo agentūros (ESFA).

Projekto tikslinę grupę sudaro asmenys,turintys proto ar psichikos negalią (ligos kodas darbingumo lygio pažymoje – F) nuo 18 metų iki 60 m.:

-asmenys, kuriems nustatytas nuo 20 iki 55 proc. darbingumo lygis,
-asmenys, kuriems nustatyti labai riboti, riboti ir vidutiniai bendrieji darbiniai gebėjimai;
-grupinio gyvenimo namuose paslaugas gaunantys asmenys;
-Kauno miesto seniūnijų bendruomenės nariai, turintys negalią.

Pagrindinė mūsų socialinių dirbtuvių veikla – ekologinių pirkinių maišelių gamyba. Kiekvienam dalyviui darbines užduotis pritaikysime pagal jo turimus gebėjimus. Darbinės veiklos bus prasmingos, orientuotos į rezultatą.

Socialinių dirbtuvių adresas: Šv. Gertrūdos g. 8A, Kaunas. Darbo trukmė darbo dienomis nuo 9.00 val. Iki 15.00 val., t y.: nuo 2 iki 6 val. per dieną, atsižvelgiant į asmens galimybes. Socialinių dirbtuvių dalyviui kas mėnesį, bus skiriama 38,00 Eur/ mėn. bazinės socialinės išmokos dydžio stipendija. Dalyvius motyvuosime, kad nuo kiekvieno savo pagaminto maišelio dar galėtų užsidirbti papildomai pinigų.

Projekte nėra numatytos lėšos dalyvių maitinimui darbo metu, bet mes visada galime jiems pasiūlyti karštos arbatos, gaivaus gėrimo. Todėl prašome dalyvių atsivežti savo užkandžius. Taip pat nenumatytos ir pavežėjimo paslaugos. Tik esant poreikiui, galime palydėti asmenis į užsiėmimo vietą.

Kviečiame Jus prisijungti prie samariečių socialinių dirbtuvių komandos, kurioje Jūsų lauks ne tik savo srities specialistai, bet ir naujos pažintys, galimybės įgyti naujus darbinius įgūdžius, įsitvirtinti darbo rinkoje įsidarbinant bei galimybė kurti savo ateitį savarankiškai.

Labai lauksime Jūsų ar Jūsų artimojo skambučio, kad galėtume aptarti Jums tinkamiausias sąlygas dirbti samariečių socialinėse dirbtuvėse. Skambinkite Regitai tel.: 8-6713-6712 arba parašykite el. adresu laišką: regitalsbkaunas@gmail.com

Parašykite komentarą