Jubiliejinis samariečių susitikimas Šiauliuose

2022 m. sausio 28 dieną Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre vyko samariečių susitikimas. Šis susitikimas buvo skirtas paminėti Šiaulių skyriaus samariečių 30-metį. Į šventę atvyko Lietuvos samariečių bendrijos prezidentė Sonata Patkauskienė, samariečiai senjorai ir jaunieji samariečiai. Susitikimas prasidėjo kanklių pasirodymu, po to mokiniai suvaidino Gailestingojo samariečio palyginimą, kuriame parodė, kas yra samarietis ir kokia jo tikroji reikšmė: skubėti daryti gera nelaimės ištiktiems žmonėms.

Samariečių organizacijos prezidentė tarė sveikinimo žodį linkėdama nepavargti, savo darbais liudyti artimo meilę ir įteikė padėkas Šiaulių miesto samariečiams. Savo prisiminimais apie prasmingą samariečių veiklą pasidalino senjorai. Įsiminė, jog Šiaulių samariečiai teikė pagalbą II-ojo Pasaulinio karo metais ir iki šios dienos Europoje gausus samariečių būrys yra paramedikai. Vyresnieji samariečiai džiaugėsi jaunesniųjų samariečių gražiais darbais, linkėjo ryžto, samarietiškos dvasios, jaunatviško entuziazmo. Jaunieji samariečiai yra ne tik mūsų gimnazijoje, bet ir Šiaulių Dainų bei „Romuvos“ progimnazijose.

Tai buvo jaukus ir prasmingas vakaras, kuriame susitiko senųjų ir jaunųjų samariečių kartos su padėkos ir padrąsinimo žodžiais keliauti per pasaulį gailestinga širdimi ir pasididžiavimo jausmu.

Jaunasis samarietis Ąžuolas Zavaliauskas

 

Parašykite komentarą