Gerumo sparnai Prezidentūrai

Nesuvaldomai bėgant laikui, artėja prasmingiausios metų šventės. Šia proga Lietuvos samariečių bendrija gavo kvietimą prisijungti į pirmosios ponios Dianos Nausėdienės organizuojamą šiltą Kalėdų bendrystės tradiciją. Jau trečius metus įstaigos bei nevyriausybinės organizacijos yra kviečiamos aktyviai prisidėti prie kalėdinių simbolių kūrimo bei prisijungti prie „Angelo sparnų“ akcijos. Šia iniciatyva ir Lietuvos samariečių bendrija susitelkė bendrystei, prasmingam bei smagiam kūrybiškam užsiėmimui, kartu svajojant apie laisvę ir taiką, apie saugumą ir galimybę skrieti link svajonės.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų bendrijos, Marijampolės krašto samariečių skyriaus pirmininkei Silvijai Dranžilauskaitei, kuri inicijavo šią puikią akciją mūsų bendruomenėje.

Kalėdinius eglutės papuošimus – simbolinius angelo sparnus gamino Lietuvos samariečių bendrijos Marijampolės, Kelmės ir Klaipėdos skyriai.

Tegul šie balti sparnai simbolizuoja mūsų kūrybos galią, nenugalimą Meilės jėgą, laisvės ir taikos siekį, optimizmą bei mūsų žmonių ryžtą ir gebėjimą įveikti didžiuosius iššūkius, skriejant link Svajonių.

 

Parašykite komentarą