Gerumo savaitės renginiai „Ant Angelo sparnų gerumas supasi“

Straipsnis iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos internetinės svetainės https://jjanonis.lt/gerumo-savaites-renginiai-ant-angelo-sparnu-gerumas-supasi-2/


2021 m. gruodžio 20-23 dienomis gimnazijoje vyko ,,Gerumo savaitė“. Šios keturios dienos buvo skirtos prisiminti šalia esančius ir pajusti Kalėdų dvasią.

Pirmadienis – dovanojimo diena. Visoje mokykloje samariečiai išdėliojo krepšelius su saldainiais ir mokiniai buvo kviečiami paimti saldainį ir jį padovanoti draugui.

Antradienis – kalėdinių sveikinimų diena. Prie paradinių durų kabėjo plakatas, ant kurio gimnazistai galėjo rašyti sveikinimus ir linkėjimus mokyklos bendruomenei. Jaunieji samariečiai išsiuntė ir gimnazijos mokytojams senjorams kalėdinius atvirukus.

Trečiadienis – komplimentų diena. Kiekvienas galėjo išsitraukti sau komplimentą bei pradžiuginti kitus. Taip pat šią dieną vyko koncertas.

Ketvirtadienis – dėkojimo ir Kalėdinės nuotaikos diena. Ši diena buvo skirta prisiminti žodį ačiū – padėkoti šalia esančiam.

Visos savaitės metu klasės aukojo kanceliarines prekes bei skyrė finansinę paramą gimnazijos globojamiems Vaikų dienos centrams. Po atostogų samariečiai vyko į Šiaulių katedros ir ,,Gelbėkit vaikus“ dienos centrus ir pradžiugino vaikus dovanomis.

Jaunoji samarietė Rugilė Ramoškaitė

 

Parašykite komentarą