Karas Ukrainoje

Nebegalime (tik) žodžiais  apsakyti to, kas vyksta Europoje.  Karas Ukrainoje privertė visus civilizuotus žmones kalbėti trumpai,  o veikti koordinuotai, atsakingai ir tikslingai.

Lietuvos samariečių bendrija susitikimo su ES šalyse veikiančiomis samariečių bendrijomis, aptarė pagalbos Ukrainos žmonėms  svarbiausius akcentus ir jau pradėjo dirbti.

Visos Europos samariečiai  sutelkia jėgas, kad šiuo metu galėtų padėti šalims, Ukrainos kaimynėms (Lenkija, Rumunija ir kt. ), į kurias atvyksta nuo karo bėgantys žmonės. Pagalbos paketas didelis: rūbai, maistas, higienos priemonės, savanoriai, pinigai.

Tuo pačiu metu vyksta intensyvus pasirengimas priimti Ukrainos žmones šalyse, į kurias jie atvyks vėliau (Lietuva, Latvija ir kt.).  Lietuvos samariečių bendrija, bendradarbiaudama su kitomis NVO, daro viską, kad atvykę ukrainiečiai Lietuvoje galėtų  jaukiai įsikurti.

Taip pat ieškoma būdų tiekti paramą Ukrainos samariečių bendrijai, kad ši galėtų pagelbėti karo zonoje likusiems.

Pokalbiams laiko neliko. Liko tik mūsų visų pasiryžimas ir siekis padėti Ukrainos žmonėms.

Visus, kurie  nori savo darbu, pinigais ar daiktais prisidėti prie Lietuvos samariečių ir kartu pagelbėti Ukrainos žmonėms, kviečiame kreiptis į  LSB skyrių Jūsų rajone, mieste.

Arba į Lietuvos samariečių bendriją telefonu: +370 614 54563
El. paštu: info@lietuvossamarieciai.lt

 

Parašykite komentarą