Ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

Paskutinis balandžio šeštadienis Lietuvos samariečiams ir darbingas, ir džiaugsmingas. Susitikome visi Kelmėje. Ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Išklausėme finansinių ataskaitų, LSB prezidento veiklos ataskaitas ir išsirinkome du naujus Valdybos narius. Lietuvos samariečių bendrijos pasitikėjimo taškai iškeliavo…. Vilijai Toliušienei (Klaipėdos samariečių bendrija) ir Sonatai Stonkutei (Kauno Samariečiai). Sveikiname, džiaugiamės ir pasitikime.

O susitikus draugams iš visų Lietuvos miestų ir miestelių išsiskirstyti iš karto po susirinkimo? Na, jau ne – draugai taip nesielgia. Mūsų laukė gražiausi Kelmės takeliai su šimtais paveikslų ir AJJU lauko galerija, bei autobusas, kuriame kūriniai papasakojo visą žmogaus gyvenimą. Ačiū Jurgitai ir Andriui Seselskams. O pasivaikščiojus? Žinoma, visi draugai dar ilgai kalbėjo, bendravo ir džiaugėsi: Lietuvos samariečiai – komanda. Jie visada skuba daryti gera, ir būti TOKIOS komandos dalimi yra tikrai gera.

Ačiū Sauliui Mockui už puikiai suorganizuotą renginį ir Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyrius nariams, kad neišsigando priimti į svečius tokį būrį samariečių ir pasistengė, kad visi jaustumėmės kaip namuose.

Parašykite komentarą